See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 23 części: Część nr 1:Cetuksymab Część nr 2: Ipilimumabum Część nr 3:Niwolumab Część nr 4: Pembrolizumab Część nr 5: Afatynib Część nr 6: Nintedanib Część nr 7: Palbocyklib Część nr 8: Abemacyklib Część nr 9:Sacytuzumab gowitekan Część nr 10: Talazoparyb Część nr 11: Nilotynib Część nr 12: Elotuzumabum Część nr 13 Ramucyrumab Część nr 14: Ruksolitynib Część nr 15: Fedratynib Część nr 16: Paklitaksel w postaci nanocząsteczkowego kompleksu z albuminą Część nr 17: Eltrombopag Część nr18: Midostauryna Część nr 19: Azacytydyna Część nr 20: Siltuksymab Część nr 21:Luspatercept Część nr 22: Ponatynib Część nr 23: Wenetoklaks
Interne Kennung: DA.261.1.65.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1: Cetuksymab
Beschreibung: Cetuksymab
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2: Ipilimumabum
Beschreibung: Ipilimumabum
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3: Niwolumab
Beschreibung: Niwolumab
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4:Pembrolizumab
Beschreibung: Pembrolizumab
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5:Afatynib
Beschreibung: Afatynib
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6: Nintedanib
Beschreibung: Nintedanib
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7: Palbocyklib
Beschreibung: Palbocyklib
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8: Abemacyklib
Beschreibung: Abemacyklib
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9: Sacytuzumab gowitekan
Beschreibung: Sacytuzumab gowitekan
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10: Talazoparyb
Beschreibung: Talazoparyb
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11: Nilotynib
Beschreibung: Nilotynib
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12: Elotuzumabum
Beschreibung: Elotuzumabum
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13 : Ramucyrumab
Beschreibung: Ramucyrumab
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14: Ruksolitynib
Beschreibung: Ruksolitynib
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15:Fedratynib
Beschreibung: Fedratynib
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16: Paklitaksel w postaci nanocząsteczkowego kompleksu z albuminą
Beschreibung: Paklitaksel w postaci nanocząsteczkowego kompleksu z albuminą
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17: Eltrombopag
Beschreibung: Eltrombopag
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18:Midostauryna
Beschreibung: Midostauryna
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19: Azacytydyna
Beschreibung: Azacytydyna
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20: Siltuksymab
Beschreibung: Siltuksymab
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21: Luspatercept
Beschreibung: Luspatercept
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22: Ponatynib
Beschreibung: Ponatynib
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23: Wenetoklaks
Beschreibung: Wenetoklaks
Interne Kennung: 23