2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Správa, údržba a opravy dětských hřišť, sportovišť a mobiliáře v letech 2025 až 2028“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní správa, údržba, opravy, kontrola a revize dětských hřišť, sportovišť a městského mobiliáře na území města Prostějova a dalšího majetku uvedeného určení, který během poskytování služby město Prostějov nabude do svého vlastnictví, a celoroční skladování el. instalace dřevěných prodejních stánků, girland a světelných řetězů.
Interne Kennung: OVS 239/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel postupuje podle části čtvrté (nadlimitní režim) ZZVZ v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ. Jedná se o zadávací řízení na uzavření rámcové dohody dle §131 až §137.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka: Inflační doložka je vymezena v čl. VIII rámcové dohody.