See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości w wybranych lokalizacjach zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i PKP S.A.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługi utrzymania czystości na peronach i drogach dojścia do nich, torach, międzytorzach oraz budynkach dworców i innej infrastrukturze służącej do obsługi podróżnych, zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. lub PKP S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 543745-2025
Interne Kennung: 6060/ILG 6/01730/01980/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 6. Świadczenie usługi utrzymania czystości w wybranych lokalizacjach zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i PKP S.A.
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Obszar Kraków
Interne Kennung: 6060/ILG 6/01730/01980/25/P.6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu świadczonych usług i odpowiednio wynagrodzenia Wykonawcy w przypadku włączenia terenów, pomieszczeń (budynków) do eksploatacji, w tym toalet, w szczególności powstałych w wyniku modernizacji, prowadzonych inwestycji lub wygaśnięcia dotychczasowych umów zawartych pomiędzy Zamawiającym a innym podmiotem, użytkującym obiekt (dalej: „Prawo opcji”) na następujących zasadach: 1) Zamawiający przewiduje Prawo opcji dla Zadań nr 1-25. 2) Prawo opcji będzie realizowane w okresie obowiązywania umowy i wygasa z dniem 30.06.2028 r. 3) Wartość Prawa opcji nie przekroczy: a) w zakresie PLK S.A. 5% wartości brutto zamówienia dla usług podstawowych, b) w zakresie PKP S.A. 10% wartości brutto zamówienia dla usług podstawowych. 4) Zasady korzystania z Prawa opcji przez Zamawiającego określone są we wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: 12. Świadczenie usługi utrzymania czystości w wybranych lokalizacjach zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i PKP S.A.
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Obszar Ostrów Wielkopolski
Interne Kennung: 6060/ILG 6/01730/01980/25/P.12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Świadczenie usługi utrzymania czystości w wybranych lokalizacjach zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i PKP S.A.
Beschreibung: Zadanie nr 13 – Obszar Poznań
Interne Kennung: 6060/ILG 6/01730/01980/25/P.13
Los: LOT-0018
Titel: 18. Świadczenie usługi utrzymania czystości w wybranych lokalizacjach zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i PKP S.A.
Beschreibung: Zadanie nr 18 – Obszar Szczecin
Interne Kennung: 6060/ILG 6/01730/01980/25/P.18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Świadczenie usługi utrzymania czystości w wybranych lokalizacjach zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i PKP S.A.
Beschreibung: Zadanie nr 19 – Obszar Tarnowskie Góry
Interne Kennung: 6060/ILG 6/01730/01980/25/P.19
Los: LOT-0023
Titel: 23. Świadczenie usługi utrzymania czystości w wybranych lokalizacjach zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i PKP S.A.
Beschreibung: Zadanie nr 23 – Obszar Zielona Góra
Interne Kennung: 6060/ILG 6/01730/01980/25/P.23