702305-2025 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dostawa samochodu ciśnieniowego dla Wód Miejskich Stargard Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu ciśnieniowego dla Wód Miejskich Stargard Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa w formie sprzedaży samochodu ciśnieniowego z recyklingiem wody dla Wód Miejskich Stargard Sp. z o.o.
Interne KennungNP-ZPS-24/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie sprzedaży samochodu ciśnieniowego z recyklingiem wody dla Wód Miejskich Stargard Sp. z o.o. 2. CPV przedmiotu zamówienia: 34144000-8 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został wykonany zgodnie z wymaganiami zawartymi w niniejszej SWZ. 4. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia precyzuje załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP, Zamawiający wskazuje, iż zgodnie z art. 101 ust. 4 PZP dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP, Zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowany przedmiot zamówienia nie jest zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że wykonawca udowodni w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ zamówienie dotyczy dostawy jednego specjalistycznego samochodu ciśnieniowego. 7. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zgodnie z art. 95 ust. 2 ustawy PZP.
Menge1 Stück