See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych pojazdami samowyładowczymi typu „wanna” z Centrum Ekologicznego Barycz do instalacji wskazanych przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbierania i transportu odpadów o kodach: 19 12 12, 20 03 01 oraz 19 12 10 pojazdami samowyładowczymi typu „wanna” z Centrum ekologicznego Barycz przy ul. Krzemienieckiej 40 w Krakowie do ZTPO przy ul. Giedroycia 23, 31-981 Kraków lub do innych zakładów niż ZTPO mieszczących się na terenie Miasta Krakowa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 3. Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków. 4. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części gdyż jego specyfika nie pozwala na wyodrębnienie dwóch (lub więcej) części. Mając powyższe na uwadze zamówienie jest niepodzielne na części, gdyż ze względów technicznych, organizacyjnych oraz ekonomicznych tworzy nierozerwalną całość. 5. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 12 miesięcy od daty podpisania umowy – z zastrzeżeniem postanowień § 7 ust. 3 zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 730174-2025
Interne Kennung: TZ/EG/16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001