2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetwarzanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Grójec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec z podziałem na 7 części. Część nr 1 obejmuje przetwarzanie odpadów o kodach: 20 03 01, Część nr 2 obejmuje przetwarzanie odpadów o kodach: 15 01 01, 20 01 01, 15 01 02, 20 01 39, Część nr 3 obejmuje przetwarzanie odpadów o kodach: 16 01 03, 17 09 04, 20 03 07, Część nr 4 obejmuje przetwarzanie odpadów o kodach: 20 02 01, Część nr 5 obejmuje przetwarzanie odpadów o kodach: 10 01 01, Część 6 obejmuje przetwarzanie odpadów o kodach 20 03 03, Część 7 obejmuje przetwarzanie odpadów o kodach 20 01 10, 20 01 11.
Interne Kennung: 02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 20 03 01.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 20 03 01. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Termin realizacji: od daty zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od 01.01. 2026 r. do 31. 12. 2026 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 - przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 20 03 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 150101, 200101, 150102, 200139
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie: 15 01 01, 20 01 01, 15 01 02, 20 01 39. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Termin realizacji: od daty zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. do 31. 12. 2026 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 - przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 150101, 200101, 150102, 200139, 160103, 170904
Los: LOT-0003
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie: 160103, 170904, 200307.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie: 16 01 03, 17 09 04, 20 03 07. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Termin realizacji: od daty zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od 01.01. 2026 r. do 31.12.2026 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3 - przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 160103, 170904,200307
Los: LOT-0004
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie: 20 02 01.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 20 02 01. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Termin realizacji: od daty zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od 01.01. 2026 r. do 31. 12. 2026 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4 - przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 200201
Los: LOT-0005
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie: 10 01 01.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 10 01 01. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Termin realizacji: od daty zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5 - przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 100101
Los: LOT-0006
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie: 200303.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 200303. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Termin realizacji: od daty zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6 - przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 200303
Los: LOT-0007
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie: 20 01 10, 20 01 11.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 20 01 10, 20 01 11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Termin realizacji: od daty zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7 - przetwarzanie odpadów pochodzących z terenu Gminy Grójec o kodzie 20 01 10, 20 01 11