See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynkach Prokuratury Okręgowej i podległych jej prokuratur rejonowych położonych na terenie miasta Wrocławia, w budynku Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy przy ul. Chopina 2, w budynku Prokuratury Rejonowej w Trzebnicy przy ul. Matejki 1oraz w budynku Prokuratury Rejonowej w Wołowie przy ul. Wojska Polskiego 2 z podziałem na 8 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług porządkowych w budynkach Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu przy ul. Podwale 30 i Sądowej 1A, w budynku 1 Wydziału Prokuratury Okręgowej i Prokuratur Rejonowych dla miasta Wrocławia przy ul. Podwale 27, w budynku Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia – Krzyki Wschód przy ul. Piłsudskiego 38b we Wrocławiu, w budynku Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia - Krzyki Zachód przy ul. Powstańców Śląskich 161, w budynku Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy przy ul. Chopina 2, w budynku Prokuratury Rejonowej w Trzebnicy przy ul. Matejki 1 oraz w budynku Prokuratury Rejonowej w Wołowie przy ul. Wojska Polskiego 2, z podziałem na 8 zadań:
Interne Kennung: 3047-7.261.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynku Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu przy ul. Podwale 30.
Beschreibung: Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, sanitariatach o łącznej powierzchni ok. 3 000 m2 oraz myciu okien o powierzchni ok. 600 m2, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w archiwach i w piwnicach, sprzątanie portierni, utrzymanie w czystości schodów wejściowych do Prokuratury od strony ulicy Muzealnej (wymiar: 2,6 x 5 m -12 stopni + podest) wraz z poręczami. Schody w całości wykonane są z kamienia. Usługa obejmuje również mycie drzwi, kraty i poręczy oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku a także jej zimowe utrzymanie.
Interne Kennung: ZADANIE NR 1 (LOT-0001)
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynku Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu przy ul. Sądowej 1A.
Beschreibung: Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, sanitariatach o łącznej powierzchni ok. 600 m2 oraz myciu okien o powierzchni ok. 55 m2, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w piwnicy i archiwum, sprzątanie portierni, utrzymanie w czystości kamiennych schodów wejściowych do budynku ul. Sądowa 1A (wymiar: 2,2 x 2,5 m – 4 stopnie + podest) wraz z poręczami. (w tym mycie drzwi, kraty oraz poręczy). Usługa obejmuje również mycie drzwi, kraty oraz poręczy oraz wykonywanie prac porządkowych wokół budynku przy ul. Sądowej 1A.
Interne Kennung: ZADANIE NR 2 (LOT-0002)
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynku położonym przy ul. Podwale 27 oraz w budynku położonym przy ul. Podwale 28
Beschreibung: Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, sanitariatach, w windach, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. Zakres usługi obejmuje również mycie okien oraz utrzymanie czystości w archiwach i piwnicach, sprzątanie pomieszczeń kancelarii i portierni oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku (m.in. zamiatanie i usuwanie liści w okresie jesiennym) a także jej zimowe utrzymanie. • Łączna powierzchnia pomieszczeń biurowych i pomocniczych w budynku przy ul. Podwale 27 wynosi ok. 5 000 m2, w tym: − powierzchnia archiwum wynosi ok. 330m2 (9 magazynów) − powierzchnia kancelarii tajnej wynosi ok. 95 m2 • Łączna powierzchnia okien w budynku przy ul. Podwale 27 – ok. 700 m2. • Łączna powierzchnia pomieszczeń archiwum w budynku przy ul. Podwale 28 wynosi ok. 850 m2, w tym: - powierzchnia archiwów PR dla Wrocławia Psie-Pole- ok. 124,75m2(5 magazynów) - powierzchnia archiwów PR dla Wrocławia-Fabryczna – ok. 297,86 m2 (13 magazynów) - trzy pomieszczenia biurowe na I piętrze – ok. 50 m2 - klatka schodowa, toaleta i winda ok.360 m2 • Łączna powierzchnia okien w budynku przy ul. Podwale 28 - 75 m2
Interne Kennung: ZADANIE NR 3 (LOT-0003)
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynku Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia – Krzyki Wschód przy ul. Piłsudskiego 38b.
Beschreibung: Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, sanitariatach, o łącznej powierzchni ok. 750 m2 oraz myciu okien o powierzchni ok. 119 m2, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w archiwach, sprzątanie portierni oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku, a także jej zimowe utrzymanie.
Interne Kennung: ZADANIE NR 4 (LOT-0004)
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynku Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia – Krzyki Zachód przy ul. Powstańców Śląskich 161.
Beschreibung: Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, sanitariatach, o łącznej powierzchni ok. 900 m2 oraz myciu okien o powierzchni ok. 55 m2, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w archiwach, w piwnicach, sprzątanie portierni oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku, a także jej zimowe utrzymanie.
Interne Kennung: ZADANIE NR 5 (LOT-0005)
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy przy ul. Chopina 2.
Interne Kennung: ZADANIE NR 6 (LOT-0006)
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Trzebnicy przy ul. Matejki 1.
Beschreibung: Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, sanitariatach, o łącznej powierzchni ok. 380 m2 oraz mycie okien o powierzchni ok. 40 m2, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w archiwach, w piwnicy oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku, a także jej zimowe utrzymanie.
Interne Kennung: ZADANIE NR 7 (LOT-0007)
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług porządkowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Wołowie przy ul. Wojska Polskiego 2.
Beschreibung: Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, sanitariatach, o łącznej powierzchni ok. 463 m2 oraz mycie okien o powierzchni ok.46 m2, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w archiwach, w piwnicach i sprzątanie portierni oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku, a także jej zimowe utrzymanie.
Interne Kennung: ZADANIE NR 8 (LOT-0008)