2. Verfahren
Verfahren
Titel: E-usługi publiczne w Gminie Brzozów.
Beschreibung: Część 1 przedmiotu zamówienia Modernizacja systemów dziedzinowych celem uruchomienia e-usług publicznych, oraz dostawa sprzętu IT i oprogramowania w ramach projektu E-usługi publiczne w Gminie Brzozów. Przedmiot zamówienia polega na: • wdrożeniu nowoczesnych e-usług, • modernizacji i uruchomieniu systemów, • digitalizacji zasobów, • przeprowadzeniu szkoleń, • dostawie i wdrożeniu sprzętu IT. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany poprzez wykonanie następujących zadań: Zadanie 1 modernizacja systemów dziedzinowych wraz z udostępnieniem e-usług publicznych. Zadanie 2 Podzadanie 2.1 modernizacja systemów GIS celem uruchomienia e-usług publicznych Podzadanie 2.2 digitalizacja zasobów GIS (724h) Podzadanie 2.3 szkolenie w ramach modernizowanych systemów GIS (48h) Zadanie 3 Podzadanie 3.1 uruchomienie systemu do zdalnej pracy Podzadanie 3.2 szkolenie z obsługi systemu do zdalnej pracy (8h) Zadanie 4 modernizacja strony www Zadanie 5 Podzadanie 5.1 uruchomienie platformy projektowej Podzadanie 5.2 szkolenie z obsługi e-platformy projektowej (8h) Zadanie 6 Podzadanie 6.1 modernizacja infrastruktury IT – serwer Podzadanie 6.2 modernizacja infrastruktury IT – system operacyjny do serwera Podzadanie 6.3 modernizacja infrastruktury IT – wirtualizacja Podzadanie 6.4 modernizacja infrastruktury IT – UPS Podzadanie 6.5 modernizacja infrastruktury IT – NAS do backupu danych Podzadanie 6.6 modernizacja infrastruktury IT – oprogramowanie do backupu danych Podzadanie 6.7 modernizacja infrastruktury IT – monitoring zdarzeniowy serwerowni Podzadanie 6.8 modernizacja infrastruktury IT – switch 48P Podzadanie 6.9 modernizacja infrastruktury IT – kontrola dostępu do serwerowni Podzadanie 6.10 modernizacja infrastruktury IT – komputer PC z pakietem biurowym i AV Podzadanie 6.11 modernizacja infrastruktury IT – oprogramowanie zabezpieczające antywirus CPV: 72263000-6, 48000000-8, 48442000-8, 48443000-5, 48900000-7, 48450000-7, 48219000-6, 32420000-3, 30236000-2 Część 2 przedmiotu zamówienia Dostawa agregatu prądotwórczego. CPV: 31120000-3 W każdym przypadku, gdy zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę albo przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Kryteriami, które zamawiający wykorzysta do oceny równoważności będą każdorazowo wyłącznie parametry i wymagania ujęte w opisie przedmiotu zamówienia. Warunkiem uznania równoważności jest udowodnienie przez wykonawcę w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Jeśli zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę bez równoczesnego wskazania ich parametrów i wymagań, zamawiający zaznacza, że nie wymaga dostarczenia wskazanego produktu lub usługi. W takiej sytuacji należy wziąć pod uwagę całokształt parametrów i wymagań opisu przedmiotu zamówienia w danej pozycji, nie kierując się znakami towarowymi, patentami lub pochodzeniem, źródłem lub szczególnym procesem, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę.
Vorherige Bekanntmachung: 467616-2025
Interne Kennung: IF.271.24.2025.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 31120000 Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja systemów dziedzinowych celem uruchomienia e-usług publicznych, oraz dostawa sprzętu IT i oprogramowania w ramach projektu E-usługi publiczne w Gminie Brzozów.
Beschreibung: Modernizacja systemów dziedzinowych celem uruchomienia e-usług publicznych, oraz dostawa sprzętu IT i oprogramowania w ramach projektu E-usługi publiczne w Gminie Brzozów. Przedmiot zamówienia polega na: • wdrożeniu nowoczesnych e-usług, • modernizacji i uruchomieniu systemów, • digitalizacji zasobów, • przeprowadzeniu szkoleń, • dostawie i wdrożeniu sprzętu IT. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany poprzez wykonanie następujących zadań: Zadanie 1 modernizacja systemów dziedzinowych wraz z udostępnieniem e-usług publicznych. Zadanie 2 Podzadanie 2.1 modernizacja systemów GIS celem uruchomienia e-usług publicznych Podzadanie 2.2 digitalizacja zasobów GIS (724h) Podzadanie 2.3 szkolenie w ramach modernizowanych systemów GIS (48h) Zadanie 3 Podzadanie 3.1 uruchomienie systemu do zdalnej pracy Podzadanie 3.2 szkolenie z obsługi systemu do zdalnej pracy (8h) Zadanie 4 modernizacja strony www Zadanie 5 Podzadanie 5.1 uruchomienie platformy projektowej Podzadanie 5.2 szkolenie z obsługi e-platformy projektowej (8h) Zadanie 6 Podzadanie 6.1 modernizacja infrastruktury IT – serwer Podzadanie 6.2 modernizacja infrastruktury IT – system operacyjny do serwera Podzadanie 6.3 modernizacja infrastruktury IT – wirtualizacja Podzadanie 6.4 modernizacja infrastruktury IT – UPS Podzadanie 6.5 modernizacja infrastruktury IT – NAS do backupu danych Podzadanie 6.6 modernizacja infrastruktury IT – oprogramowanie do backupu danych Podzadanie 6.7 modernizacja infrastruktury IT – monitoring zdarzeniowy serwerowni Podzadanie 6.8 modernizacja infrastruktury IT – switch 48P Podzadanie 6.9 modernizacja infrastruktury IT – kontrola dostępu do serwerowni Podzadanie 6.10 modernizacja infrastruktury IT – komputer PC z pakietem biurowym i AV Podzadanie 6.11 modernizacja infrastruktury IT – oprogramowanie zabezpieczające antywirus CPV: 72263000-6, 48000000-8, 48442000-8, 48443000-5, 48900000-7, 48450000-7, 48219000-6, 32420000-3, 30236000-2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części 1 przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. W każdym przypadku, gdy zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę albo przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Kryteriami, które zamawiający wykorzysta do oceny równoważności będą każdorazowo wyłącznie parametry i wymagania ujęte w opisie przedmiotu zamówienia. Warunkiem uznania równoważności jest udowodnienie przez wykonawcę w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Jeśli zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę bez równoczesnego wskazania ich parametrów i wymagań, zamawiający zaznacza, że nie wymaga dostarczenia wskazanego produktu lub usługi. W takiej sytuacji należy wziąć pod uwagę całokształt parametrów i wymagań opisu przedmiotu zamówienia w danej pozycji, nie kierując się znakami towarowymi, patentami lub pochodzeniem, źródłem lub szczególnym procesem, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa agregatu prądotwórczego.
Beschreibung: Dostawa agregatu prądotwórczego. CPV: 31120000-3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części 2 przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. W każdym przypadku, gdy zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę albo przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Kryteriami, które zamawiający wykorzysta do oceny równoważności będą każdorazowo wyłącznie parametry i wymagania ujęte w opisie przedmiotu zamówienia. Warunkiem uznania równoważności jest udowodnienie przez wykonawcę w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Jeśli zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę bez równoczesnego wskazania ich parametrów i wymagań, zamawiający zaznacza, że nie wymaga dostarczenia wskazanego produktu lub usługi. W takiej sytuacji należy wziąć pod uwagę całokształt parametrów i wymagań opisu przedmiotu zamówienia w danej pozycji, nie kierując się znakami towarowymi, patentami lub pochodzeniem, źródłem lub szczególnym procesem, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę.
Haupteinstufung (cpv): 31120000 Generatoren
Menge: 1 Stück