2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymnázium Valašské Klobouky - spojovací krček, kuchyň a jídelna - dodávka gastrotechnologie a interiéru
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vybavení novostavby školní kuchyně a jídelny. V novém objektu vznikne kuchyně s kapacitou 300 HJ/den. Řešený provoz je celý umístěn v 1.NP ve spojovacím krčku. Jídelna je přístupná ze spojovací chodby. Zázemí je přístupné i z venkovního prostoru. Součástí jsou provozní soubory PS 01 Gastrotechnologie a PS 02 Interiér. Zakázka je rozdělena na 2 části. Podrobnějější informace jsou uvedeny u jednotlivých částí VZ.
Interne Kennung: VZ/2025/6/140/05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A: Dodávka a montáž gastrotechnologie
Beschreibung: Předmětem části A veřejné zakázky je kompletní dodávka a montáž zařízení GASTRO do kuchyně vč. osazení vestavných a volně stojících spotřebičů. Dodávka gastro vybavení bude montována a instalována do prostor, kde probíhají dokončovací stavební práce. Účastník zadávacího řízení musí spolupracovat s dodavatelem stavebních prací, aby montáž vnitřního vybavení probíhala v souladu s dokončováním těchto prací. Zásobování bude probíhat pomocí zásobovacího vstupu přímo do vyhrazených skladovacích prostor. Příjem potravin probíhá zcela časově odděleně od provozu. Počítá se s každodenním naskladňováním surovin. Potraviny jsou skladovány odděleně dle druhů v suchých a chlazených skladech a ve vyhrazených prostorách přímo v kuchyni. Pro hrubé zpracování zeleniny je určen úsek Hrubé přípravy zeleniny v samostatné místnosti. K čisté přípravě zeleniny slouží úsek přímo v hlavní kuchyni. Pro přípravu masa a vytloukání vajec slouží úsek v samostatné místnosti navazující na hlavní kuchyni. Přímo v kuchyni se dále nachází samostatný úsek k přípravě studené kuchyně, usek k přípravě těsta, pomocná přípravna k varně a výdeji. Na varnu je navázán úsek mytí černého nádobí a úsek bílého nádobí. Ke skladování obalů slouží samostatná místnost u zásobovacího vchodu.
Interne Kennung: Část A VZ/2025/6/140/05
Haupteinstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39221000 Kücheneinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje pro část A veřejné zakázky změny závazku ve smyslu §100, odst. 2 ZZVZ., podrobnější informace jsou v návrhu smlouvy pro část A.
Los: LOT-0002
Titel: Část B: Dodávka a montáž interiéru
Beschreibung: Předmětem části B veřejné zakázky je kompletní dodávka jednotlivých prvků interiéru (nábytek), jejich doprava na místo určení, instalace a montáž do jednotlivých určených místností, jejich uvedení do provozu, včetně úklidu po instalaci. Dodávka vnitřního vybavení bude montována a instalována do prostor, kde probíhají dokončovací stavební práce. Účastník zadávacího řízení musí spolupracovat s dodavatelem stavebních prací, aby montáž vnitřního vybavení probíhala v souladu s dokončováním těchto prací. Upozorňujeme uchazeče, že dle technické zprávy je nezbytné před zadáním do výroby ověřit rozměry jednotlivých dodávaných prvků (např. vestavěný nábytek, stoly,..) na stavbě a přizpůsobit rozměrovým odchylkám vzniklým při výstavbě. Prostor pro umístění interiéru je rozdělen do tří částí: Komunikační tunel – jde o hlavní komunikační plochu, kterou lze využívat jako galerii prací studentů. Jídelna – stoly a židle jsou rozmístěny tak, aby poskytovaly dostatek prostoru pro pohodlný pohyb hostů i personálu. Rozložení nábytku umožňuje různé způsoby usazení, od menších stolů pro individuální strávníky po větší stoly pro skupiny. Zázemí pro zaměstnance a kuchyň – vybavení šatny zaměstnanců, kuchyňky, kanceláře a sociálního zařízení.
Interne Kennung: Část B VZ/2025/6/140/05
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje pro část B veřejné zakázky změny závazku ve smyslu §100, odst. 2 ZZVZ. Podrobněji uvedeno v návrhu obchodních podmínek.