702428-2025 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – OZE w Gminie Koluszki – Edycja V – wniosek nr 1.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OZE w Gminie Koluszki – Edycja V – wniosek nr 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawia, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych: a) 389 szt. instalacji fotowoltaicznych o mocy od 3,15 kWp do 6,3 kWp, b) 43 szt. powietrznych pomp ciepła o mocy od 6 kW do 18 kW. 2. Instalacje fotowoltaiczne będą produkowały energię elektryczną na potrzeby własne użytkownika. 3. Miejsce realizacji zamówienia: budynki i nieruchomości położone na terenie Gminy Koluszki
Interne Kennung: OPZ 271.44.(26 ).2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszony w dniu 01.04.2025 r. przetarg nieograniczony na dostawę, montaż i uruchomienie nowych instalacji fotowoltaicznych oraz powietrznych pomp ciepła odbieranie został unieważniony. W związku z powyższym, zachodzi konieczność ponownego ogłoszenia przetargu nieograniczonego obejmujący na ten sam zakres do realizacji. W celu dotrzymania terminów na realizację i rozliczenie otrzymanego dofinansowania oraz wykonania większości prac przed okresem zimowym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Podstawa prawna: art. 138 ust 2 pkt. 2 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późniejszymi zmianami ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OPZ 271.44.26.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen