See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii do Apteki Szpitalnej. Zamówienie zostało podzielone na 50 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 1
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 2
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 3
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 4
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 5
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 6
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 7
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 8
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 9
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 10
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 11
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 12
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 13
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 14
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 15
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 16
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 17
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 18
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 19
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 20
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 21
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 22
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 23
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 24
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 25
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 26
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 27
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 28
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 29
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 30
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 30
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 31
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 32
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 32
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 33
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 33
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 34
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 34
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 35
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 35
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 36
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 36
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 37
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 37
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 38
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 38
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 39
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 39
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 40
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 40
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 41
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 41
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 42
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 42
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 43
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 43
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 44
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 44
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 45
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 45
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 46
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 46
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 47
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 47
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 48
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 48
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 49
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 49
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej Pakiet nr 50
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 50
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/90/25 Pakiet nr 50