702474-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – KPO 1 D1 - 6.4 - Zakup sprzętu i wyposażenia wykorzystywanego w terapii pacjentów onkologicznych - Zakup endoskopów wraz z myjniami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKPO 1 D1 - 6.4 - Zakup sprzętu i wyposażenia wykorzystywanego w terapii pacjentów onkologicznych - Zakup endoskopów wraz z myjniami
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu endoskopów oraz dostawa i montaż myjni endoskopów zwanych dalej „urządzeniami medycznymi” dla Pracowni Endoskopii Onkologicznej przy Oddziale Chirurgii Onkologicznej w siedzibie Zamawiającego. 2.Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno–użytkowych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungSzp-241/FZ-060/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Zestaw endoskopowy
Interne Kennung1.Szp-241/FZ-060/2025
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Myjnia endoskopów
Interne Kennung2.Szp-241/FZ-060/2025