See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowej dla obiektów realizowanych w Nadleśnictwie Płaska w Żylinach w ramach projektu: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja nizinna oraz przeciwdziałanie erozji na terenach nizinnych (MRN3) - dodatkowe obiekty” - II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa, dla zadań: 1) Budowa ścianki szczelnej z narzutem kamiennym w Leśnictwie Księży Mostek 286-d Adres leśny: 01-21-3-06-286-d Nr zadania: 01-21-1.2-16 Opis: Budowa ścianki szczelnej o długości ok. 6 - 8 m. Kaskada do przelewu wody z kamieni. 2) Budowa ścianki szczelnej z narzutem kamiennym w Leśnictwie Księży Mostek 291-g Adres leśny: 01-21-3-06-291-g Nr zadania: 01-21-1.2-17 Opis: Budowa ścianki szczelnej o długości ok. 8 - 10 m. Kaskada do przelewu wody z kamieni. 3) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Księży Mostek 310-h Adres leśny: 01-21-3-06-310-h Nr zadania: 01-21-1.2-18 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem. Długość progu 6 - 8 m. Wysokość piętrzenia poniżej 1 m. 4) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Księży Mostek 320-g Adres leśny: 01-21-3-06-320-g Nr zadania: 01-21-1.2-19 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem i przepławką dla ryb. Długość progu 8 – 10 m. Wysokość piętrzenia poniżej 1 m. 5) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem + 4 deflektory w Leśnictwie Sówki 346-d Adres leśny: 01-21-3-08-346-d Nr zadania: 01-21-1.2-20 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem + 4 deflektory. Długość progu 10 -12m. Wysokość piętrzenia poniżej 1 m. 6) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Sówki 387-c Adres leśny: 01-21-3-08-387-c Nr zadania: 01-21-1.2-21 Opis: Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem i przepławką dla ryb w Leśnictwie Sówki 387-c. Długość progu 6 - 8m. Wysokość piętrzenia poniżej 1 m. 7) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Sówki 387-c Adres leśny: 01-21-3-08-387-c Nr zadania: 01-21-1.2-22 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem w Leśnictwie Sówki 387-c. Długość progu 20 -25 m. Wysokość piętrzenia poniżej 1 m. Pozostałe informacje opisujące przedmiot zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 609032-2025
Interne Kennung: SA.270.2.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania polegającego na opracowaniu dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektem. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa dla zadań wymienionych w rozdziale 3 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania polegającego na opracowaniu dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektem. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa dla zadań wymienionych w rozdziale 3 SWZ.