2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa PARKU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ "AQUA"
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa obiektu użyteczności publicznej pod nazwą PARK EDUKACJI EKOLOGICZNEJ „AQUA” z infrastrukturą towarzyszącą w szczególności w zakresie: • wykonania robót budowlanych tj. wybudowania obiektu Park Edukacji Ekologicznej „AQUA” na terenie nieruchomości położonej w Bielsku-Białej przy ul. Czesława Tańskiego, nr działki 259/174 obręb: Aleksandrowice, objętej KW BB1B/00160096/5 polegających na wykonaniu kompletnego budynku oraz niecek basenowych, strefy saun, restauracji oraz sal edukacyjnych w tym wind; • wyposażenie pomieszczeń wg przedmiaru robót; • budowa parkingu zewnętrznego dla samochodów osobowych wraz z układem komunikacyjnym; • budowa przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej oraz kanalizacji deszczowej; • budowa węzła cieplnego; • budowa zjazdu z ul. Czesława Tańskiego oraz z ul. Ikara w Bielsku-Białej; • przebudowa ulicy Ikara na odcinku od ul. Czesława Tańskiego w Bielsku-Białej do końca wnioskowanego zjazdu na teren działki inwestycyjnej; • wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku i wentylacji w garażu; • wykonanie instalacji wod-kan; • wykonanie instalacji odwodnienia; • wykonanie wewnętrznej instalacji hydrantowej; • wykonanie instalacji grzewczych; • wykonanie instalacja SSP oraz oddymiania; • wykonanie instalacji technologii basenowej; • wykonanie zewnętrznych sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej i sanitarnej; • zagospodarowanie zewnętrzne terenu z oświetleniem; • wykonanie kontenerowej stacji transformatorowej wraz z wewnętrznym przyłączem, elektroenergetycznym średniego napięcia; • wykonanie instalacji elektrycznej i niskoprądowe.
Vorherige Bekanntmachung: 753957-2024
Interne Kennung: GZM/ZP/004/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 45211370 Bauarbeiten für Saunen, 45443000 Fassadenarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45233140 Straßenarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 45211370 Bauarbeiten für Saunen, 45443000 Fassadenarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45233140 Straßenarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten