2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi decyzjami administracyjnymi niezbędnymi do realizacji zadania pod nazwą: „Budowa przepustu na potoku Rudawka w Leśnictwie Jasienica".
Beschreibung: Celem projektu jest wzmocnienie odporności na zagrożenia związane ze zmianami klimatu w górskich ekosystemach leśnych. Podjęte działania będą ukierunkowane na zapobieganie powstawaniu lub minimalizację negatywnych skutków zjawisk naturalnych takich jak: niszczące działanie wód wezbraniowych, powodzie i podtopienia, susza i pożary.
Interne Kennung: SA.270.85.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia (netto) wynosi 100 000,00 zł, w tym wartość przewidywanego Prawa Opcji 30% (netto) wynosi 30 000,00 zł oraz przewidywana wartość zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP (netto) wynosi 50 000,00 zł, co stanowi równowartość 10 782,60 euro.