2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávku kancelářského papíru
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky kancelářského papíru včetně dopravy vozidlem vybaveným sklopnou plošinou na zadavatelem určené místo. Pokud dodavatel nezajistí závoz papíru tímto způsobem, zajistí vyložení celé dodávky na určené místo vlastními silami, na své náklady.
Vorherige Bekanntmachung: 34399-2022
Interne Kennung: P22V00000690
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Je zájmem zadavatele zajistit co nejoperativnější zadávání veřejných zakázek v DNS. Z tohoto důvodu zadavatel v souladu s § 141 odst. 2 ZZVZ vyzývá účastníky k poskytnutí souhlasu s možným zkrácením lhůty pro podání nabídek při zadávání veřejných zakázek v DNS oproti zákonné desetidenní lhůtě. Zkrácená lhůta bude vždy činit minimálně 3 pracovní dny.
Zentrale Elemente des Verfahrens: dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199720 Briefpapier, 30199340 Endlosformulare, 30197630 Druckpapier, 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier, 30197641 Thermografisches Papier, 30197642 Kopierpapier und xerografisches Papier, 30197643 Fotokopierpapier, 30197644 Xerografisches Papier, 30197610 Verbundpapier und -pappe, 30199410 Selbstklebendes Papier, 30199400 Selbstklebendes oder gummiertes Papier, 30197620 Schreibpapier, 30199330 Endlospapier für Drucker, 30199320 Geprägtes oder perforiertes Schreibpapier, 30199310 Geprägtes oder perforiertes Druckpapier, 30199300 Geprägtes oder perforiertes Papier, 30199110 Kohlepapier, 30199120 Selbstkopierendes Papier, 30199130 Selbstdurchschreibepapier, 30199140 Schablonenpapier, 30199100 Kohlepapier, selbstkopierendes Papier, Schablonenpapier und Selbstdurchschreibepapier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka kancelářského papíru
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kancelářského papíru pro Institut lázeňství a balneologie, v. v. i.. Součástí dodávky kancelářského papíru bude doprava vozidlem vybaveným sklopnou plošinou na zadavatelem určené místo. Pokud dodavatel nezajistí závoz papíru tímto způsobem, zajistí vyložení celé dodávky na určené místo vlastními silami, na své náklady.
Interne Kennung: P25V00001155