702645-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzkomponenten – Nákup aktivních prvků, technické podpory a subskripce
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup aktivních prvků, technické podpory a subskripce
BeschreibungPředmětem plnění Veřejné zakázky je pořízení technologií síťové a bezpečnostní infrastruktury včetně souvisejících technologických řešení výrobce Cisco Systems, Inc., 170 West Tasman Dr. San Jose, CA 95134 USA (dále jen „Výrobce“). Zadavatel požaduje dodání – příslušného hardware (dále jen „HW“), příslušného software (dále jen „SW“) a poskytnutí maintenance Výrobce, pokud je požadována, a to vše dle Přílohy č. 2 Výzvy – Technická specifikace předmětu plnění a dle Přílohy č. 5 - Tabulka pro stanovení nabídkové ceny pro účely hodnocení (to celé dále jen „Plnění“).
Interne KennungVZ2025049 (VZ2024045-02)
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 72268000 Bereitstellung von Software, 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten
5. Los
LosLOT-0001