2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datawarehouse en dashboards
Beschreibung: Deze opdracht wordt aanbesteed door Regio West-Brabant. Momenteel heeft Opdrachtgever geen datawarehouse of dashboards. Er zijn een aantal applicaties die eigen rapportagemogelijkheden hebben. Deze zijn echter niet aan elkaar gekoppeld. Voor extra inzichten worden data uit de applicaties en Excel schema’s gehaald en daarna (handmatig) gecombineerd in Excel. Opdrachtgever heeft in PowerBI een eenmalige Proof of Concept gebouwd, waarin informatie uit verschillende systemen samenkomt. De informatiebehoefte is reeds in kaart gebracht. Opdrachtgever heeft geen Azure landingzone. Opdrachtgever is een Gemeenschappelijke Regeling (GR). De aangesloten organisaties hebben nog geen gecombineerde informatie uit de systemen van Opdrachtgever. De informatiebehoefte wordt in kaart gebracht door een werkgroep. zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: K011522
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Idem als hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om deze opdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst te wijzigen en de opdracht uit te breiden met de volgende opties: - Uitbreiding in koppelingen; - Uitbreiding datamodel; - Uitbreiding of wijzing in technische mogelijkheden. De opdrachtgever beschouwt bovenstaande regelingen voor een wijziging en/of aanvulling van de overeenkomst als een herzieningsclausule in de zin van de Aanbestedingswet artikel 2.163c.