702836-2025 - Wettbewerb
Polen – Lademaschinen auf Reifen – Dostawa samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej (ładowarki teleskopowej -1szt.) na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia (zwaną dalej "swz"). Pojazd oznakowany jako pojazd straży pożarnej oraz posiadający wyposażenie i osprzęt, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe lub dostarczyć wraz z maszyną. 2. Zamówienie nie jest podzielone na części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do swz. 4. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz.
Interne KennungWL.2370.28.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej (ładowarki teleskopowej 1 szt.) na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia (zwaną dalej "swz"). Pojazd oznakowany jako pojazd straży pożarnej oraz posiadający wyposażenie i osprzęt, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe lub dostarczyć wraz z maszyną. 2. Zamówienie nie jest podzielone na części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do swz. 4. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz.