2. Verfahren
Verfahren
Titel: Příprava opatření na DI pro přepravu NTK pro NJZ ETE – Povodí Vltavy – Slapy objezd hráze VD: PRŮZKUMNÉ PRÁCE
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou činnosti spočívající v provedení geotechnických průzkumných prací pro potřeby projektové přípravy stavby „Příprava opatření na DI pro přepravu NTK pro NJZ ETE – Povodí Vltavy – Slapy, objezd hráze“ označované nově též názvem „Slapy objezd hráze VD“, a to na lokalitě v blízkosti vodního díla Slapy a obce Třebenice, vč. vyhotovení závěrečné zprávy
Interne Kennung: PVL-56390/2025/830
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45255500 Bohrungs- und Explorationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001