70288-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa, wdrożenie oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania w ramach projektu Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, wdrożenie oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania w ramach projektu Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.
BeschreibungDostawa, wdrożenie oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania w ramach projektu Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Opis Przedmiotu Zamówienia/Opis wymaganych parametrów dla poszczególnych pakietów Nr 2A, 2B, 2C do SWZ. Dostawa objęta jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Dostawa i wdrożenie rozwiązań informatycznych w celu zwiększenia efektywności udzielania świadczeń, oraz lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez poprawę i rozwój usług cyfrowych Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach oraz jednostek Podstawowej Opieki Zdrowotnej podległych pod SPZOZ w Proszowicach” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” – „Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (KPOD.07.03-IP.10-001/25). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung04/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 32420000 Netzausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 30237360 LTO-Kassetten, 38520000 Scanner, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Rozbudowa systemu RIS/PACS producenta Alteris oraz integracja z systemem PUI.
BeschreibungRozbudowa systemu RIS/PACS producenta Alteris oraz integracja z systemem PUI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Opis Przedmiotu Zamówienia/Opis wymaganych parametrów - Załącznik Nr 2A. Dostawa objęta jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Dostawa i wdrożenie rozwiązań informatycznych w celu zwiększenia efektywności udzielania świadczeń, oraz lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez poprawę i rozwój usług cyfrowych Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach oraz jednostek Podstawowej Opieki Zdrowotnej podległych pod SPZOZ w Proszowicach” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” – „Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (KPOD.07.03-IP.10-001/25). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung04/ZP/2026 Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Dostawa, instalacja, wdrożenie i konfiguracja sprzętu i oprogramowania.
BeschreibungDostawa, instalacja, wdrożenie i konfiguracja sprzętu i oprogramowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Opis Przedmiotu Zamówienia/Opis wymaganych parametrów - Załącznik Nr 2B. Dostawa objęta jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Dostawa i wdrożenie rozwiązań informatycznych w celu zwiększenia efektywności udzielania świadczeń, oraz lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez poprawę i rozwój usług cyfrowych Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach oraz jednostek Podstawowej Opieki Zdrowotnej podległych pod SPZOZ w Proszowicach” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” – „Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (KPOD.07.03-IP.10-001/25). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung04/ZP/2026 Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 32420000 Netzausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 30237360 LTO-Kassetten
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Dostawa, rozbudowa oraz konfiguracja systemu HIS i LIS.
BeschreibungDostawa, rozbudowa oraz konfiguracja systemu HIS i LIS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Opis Przedmiotu Zamówienia/Opis wymaganych parametrów - Załącznik Nr 2C. Dostawa objęta jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Dostawa i wdrożenie rozwiązań informatycznych w celu zwiększenia efektywności udzielania świadczeń, oraz lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez poprawę i rozwój usług cyfrowych Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach oraz jednostek Podstawowej Opieki Zdrowotnej podległych pod SPZOZ w Proszowicach” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” – „Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (KPOD.07.03-IP.10-001/25). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung04/ZP/2026 Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner, 30231300 Bildschirme