702899-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych według klasyfikacji ATC do Aresztu Śledczego w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych według klasyfikacji ATC do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungZamówienie zostało podzielone na 14 części: 1 Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy A, 2. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy B, 3. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy C, 4. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy D, 5. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy G, 6. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy H, 7. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy J, 8. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy L, 9. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy M, 10. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy N, 11. Sukcesywne dostawy środków substytucyjnych, 12. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy P, 13. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy R, 14. Sukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy S.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy A do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy A do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy A zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
Optionen
Beschreibung der Optionenzamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy B do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy B do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy B zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0003
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy C do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy C do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy C zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0004
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy D do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy D do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy D zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0005
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy G do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy G do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy G zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0006
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy H do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy H do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy H zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0007
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy J do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy J do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy J zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0008
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy L do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy L do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy L zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0009
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy M do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy M do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy M zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0010
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy N do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy N do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy N zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0011
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy ŚRODKÓW SUBSTYTUCYJNYCH do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy ŚRODKÓW SUBSTYTUCYJNYCH do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy ŚRODKÓW SUBSTYTUCYJNYCH zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0012
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy P do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy P do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy P zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0013
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy R do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy R do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy R zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.
LosLOT-0014
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy S do Aresztu Śledczego w Poznaniu
BeschreibungSukcesywne dostawy produktów leczniczych z grupy S do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Rodzaj i ilości produktów leczniczych z grupy S zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w formularzu ofertowym.