702940-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrizität – Sdružené služby dodávky elektřiny pro město Zábřeh, jeho příspěvkové organizace, sbory dobrovolných hasičů, společnosti s majetkovou účastí města pro období dodávky od 01.01.2026 do 31.12.2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSdružené služby dodávky elektřiny pro město Zábřeh, jeho příspěvkové organizace, sbory dobrovolných hasičů, společnosti s majetkovou účastí města pro období dodávky od 01.01.2026 do 31.12.2027
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: - fyzická dodávka elektrické energie do odběrných míst zadavatelů (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat elektrickou energii z elektrizační soustavy, - přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění a ve smyslu vyhlášky Energetického regulačního úřadu č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, zásadách tvorby cen za činnost operátora trhu s elektřinou a provedení některých dalších ustanovení energetického zákona, v platném znění a dalších prováděcích vyhlášek k tomuto zákonu v platném znění, - zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, - zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny elektrické energie. Místo plnění: Odběrná místa zadavatelů (dle článku 2 zadávací dokumentace) v celkovém počtu 139 a v celkovém množství dodávky cca 2 199 MWh/rok, pro období dodávky 01.01.2026 – 31.12.2027 cca 4 397 MWh: a) napěťová hladina NN – odběrná místa v počtu 138 a v celkovém množství cca 3 228 MWh (tj. cca 1 614 MWh/rok), b) napěťová hladina VN – odběrná místa v počtu 1 a v celkovém množství cca 1 170 MWh (tj. cca 585 MWh/rok). Bližší informace k odběrným místům jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ EE 2026-2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001