See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract algemene voeding en diepvriesvoeding
Beschreibung: Deze raamovereenkomst heeft een looptijd van 4 jaar en voorziet in het leveren van droge voeding, kaas, zuivel, oliën en vetten en diepvriesvoeding aan de grootkeuken De Nieuwe Lente en de keukens van de woonzorgcentra van OCMW Kortrijk, De stad Kortrijk en OCMW Zwevegem.
Interne Kennung: PPP0I4-3361/5957/2025/3361
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Droge voeding, oliën en vetten, zuivel en kaas
Beschreibung: Droge voeding, oliën en vetten, zuivel en kaas
Interne Kennung: 2025/3361 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Diepvriesvoeding
Beschreibung: Diepvriesvoeding
Interne Kennung: 2025/3361_2
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte