2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie odbioru i wywozu nieczystości stałych (odpadów komunalno-bytowych) niesegregowanych (zmieszanych) oraz segregowanych z kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2027 m. Biała Podlaska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru i wywozu nieczystości stałych (odpadów komunalno-bytowych) niesegregowanych (zmieszanych) oraz segregowanych z kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2027 m. Biała Podlaska: a) Kompleks 0969 Roskosz b) Kompleks 6046 Sidorki c) Kompleks 0921 Biała Podlaska d) Kompleks 8704 Biała Podlaska e) Kompleks 8737 Biała Podlaska f) Powiat bialski - okazjonalnie w przypadku zaistnienia dodatkowej potrzeby Zamawiającego (np. organizacja imprez plenerowych, ćwiczeń, szkoleń itp.) - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2027 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Interne Kennung: U/98/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi w zakresie odbioru i wywozu nieczystości stałych (odpadów komunalno-bytowych) niesegregowanych (zmieszanych) oraz segregowanych m. Biała Podlaska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru i wywozu nieczystości stałych (odpadów komunalno-bytowych) niesegregowanych (zmieszanych) oraz segregowanych- SOI Biała Podlaska. Miejsce realizacji usługi: a) Kompleks 0969 Roskosz b) Kompleks 6046 Sidorki c) Kompleks 0921 Biała Podlaska d) Kompleks 8704 Biała Podlaska e) Kompleks 8737 Biała Podlaska f) Powiat bialski - okazjonalnie w przypadku zaistnienia dodatkowej potrzeby Zamawiającego (np. organizacja imprez plenerowych, ćwiczeń, szkoleń itp.) Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7 do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2027 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Interne Kennung: U/98/2025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.