2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lineární zavlažovače - Šanov nad Jevišovkou
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 3 ks lineárních zavlažovačů, technická specifikace včetně všech požadovaných položek je v příloze č. 2. Dodávka zahrnuje: a) lineární mostovou závlahu o minimální konstrukční šíři 490 m, složenou z 8 mostových závlahových konstrukcí a koncového převisu b) lineární mostovou závlahu o minimální konstrukční šíři 450 m, složenou z 8 mostových závlahových konstrukcí a koncového převisu c) lineární mostovou závlahu o minimální konstrukční šíři 540 m, složenou ze 4 mostových závlahových konstrukcí a koncového převisu na pravé straně od centrálního podvozku a 4 mostových závlahových konstrukcí a koncového převisu na levé straně od centrálního podvozku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1293125015
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH.