See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie medycyny pracy oraz wydawanie orzeczeń niezbędnych do służby/pracy na określonym stanowisku dla żołnierzy i pracowników RON 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usług medycznych w zakresie medycyny pracy oraz wydawanie orzeczeń niezbędnych do służby/pracy na określonym stanowisku dla żołnierzy zawodowych oraz pracowników Resortu Obrony Narodowej (dalej RON) 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zamówienie zostało podzielone na 2 części.
Interne Kennung: 70-ZP-10-25-166
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie medycyny oraz wydawanie orzeczeń niezbędnych do służby/pracy na określonym stanowisku dla żołnierzy zawodowych i pracowników RON w miejscowości Szczecin
Beschreibung: Część 1 – Świadczenie usług w zakresie medycyny oraz wydawanie orzeczeń niezbędnych do służby/pracy na określonym stanowisku dla żołnierzy zawodowych i pracowników RON w miejscowości Szczecin Usługa medyczna obejmuje: 1) profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne), 2) badania laboratoryjne, diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne, 3) badania sanitarno-epidemiologiczne, 4) badania kierowców wynikające z odrębnych ustaw, 5) badanie osób posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, 6) badania dla operatorów wózków widłowych, suwnic, podnośników, platform, układnic magazynowych, samojezdnych ciężkich maszyn budowlanych, maszynistów maszyn towarowych. Szczegółowy opis, wymagania i sposób wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6, w „Formularzu cenowym” stanowiącym załącznik nr 5A oraz w „Projekcie umowy” stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach. Wykonawca zobowiązany jest także do dysponowania osobami skierowanymi do realizacji usługi, posiadającymi przez cały okres jej świadczenia odpowiednie uprawnienia zawodowe wskazane w dokumentach postępowania.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji dla zamówienia, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie na zwiększeniu wartości wykonanych usług: dla części 1 zamówienia - do 300% wartości zamówienia podstawowego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie w ramach opcji będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie medycyny oraz wydawanie orzeczeń niezbędnych do służby/pracy na określonym stanowisku dla żołnierzy zawodowych i pracowników RON w miejscowości Stargard
Beschreibung: Część 2 – Świadczenie usług w zakresie medycyny oraz wydawanie orzeczeń niezbędnych do służby/pracy na określonym stanowisku dla żołnierzy zawodowych i pracowników RON w miejscowości Stargard Usługa medyczna obejmuje: 1) profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne), 2) badania laboratoryjne, diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne, 3) badania sanitarno-epidemiologiczne, 4) badania kierowców wynikające z odrębnych ustaw, 5) badanie osób posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, 6) badania dla operatorów wózków widłowych, suwnic, podnośników, platform, układnic magazynowych, samojezdnych ciężkich maszyn budowlanych, maszynistów maszyn towarowych. Szczegółowy opis, wymagania i sposób wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6, w „Formularzu cenowym” stanowiącym załącznik nr 5B oraz w „Projekcie umowy” stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach. Wykonawca zobowiązany jest także do dysponowania osobami skierowanymi do realizacji usługi, posiadającymi przez cały okres jej świadczenia odpowiednie uprawnienia zawodowe wskazane w dokumentach postępowania.
Interne Kennung: część 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji dla zamówienia, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie na zwiększeniu wartości wykonanych usług: dla części 2 zamówienia - do 300% wartości zamówienia podstawowego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie w ramach opcji będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.