2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK2LF – Cell sorter
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, dosud neužívaného, nerepasovaného, plně funkčního automatizovaného multiparametrického buněčného sorteru, to vše dle této zadávací dokumentace a zejm. dle technické specifikace veřejné zakázky. Zadavatel požaduje dodání nového, dosud nepoužívaného zboží, nebo jeho částí, včetně souvisejících služeb: • dodávka a instalace předmětu plnění uvedeného v technické specifikaci v místě plnění, • implementace a připojení všech uvedených komponent, • instruktáž a zaškolení obsluhy dle příslušné právní úpravy, • návod k obsluze (provozní uživatelská dokumentace), • prohlášení o shodě k nabízenému předmětu plnění, • technická a obrazová dokumentace předmětu plnění, např. kopie technického listu výrobce nebo kopie z katalogu, prospektu nebo manuálu předmětu plnění apod.
Interne Kennung: UK2LF – Cell sorter
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001