70325-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln – Onderhoud openbare verlichtingsinstallaties, gemeente Heeze-Leende
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud openbare verlichtingsinstallaties, gemeente Heeze-Leende
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit: het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst; uitvoeren van regulier onderhoud; opheffen van storingen en defecten; herstellen van schades door aanrijdingen en vernielingen; (ver)plaatsen of verwijderen van lichtmasten; opnieuw richten van scheefstaande masten; vervangen van masten en armaturen; rapporteren van de verrichte werkzaamheden; het aanleveren van schade-informatie bij aanrijding ten behoeve van schadeverhaal; het aanleveren van mutaties ten behoeve van gegevensbestanden. De uit te voeren werkzaamheden liggen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Cranendonck en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Daar het een onderhoudsovereenkomst betreft moeten de werkzaamheden worden uitgevoerd op diverse locaties binnen de gemeente. De werkzaamheden betreffen voornamelijk onderhoudswerkzaamheden en vormen een technisch geheel. De conclusie is dat de opdracht niet is samengevoegd. Indien het werk gesplitst zou worden, is meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer (interne) kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (zoals bedrijven en bewoners). Daarbij wordt de gemeente dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeente is, laten we de werkzaamheden door één aannemer uitvoeren. Splitsen in percelen die onafhankelijk van elkaar kunnen worden gegund, leidt niet tot een betere toegankelijkheid voor het mkb, maar eerder tot de hierboven genoemde sub-optimalisatie. Zodoende wordt de opdracht niet in percelen verdeeld. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2025. De initiële looptijd van de overeenkomst is twee jaar. Daarna bestaat de mogelijkheid om de overeenkomst tweemaal met één jaar in gezamenlijk overleg te verlengen.
Interne Kennung: BIZOB-2024-HEE-LST-00484
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000