70325-2026 - Wettbewerb
Polen – Agrochemische Erzeugnisse – Zakup i dostawa pierwszych środków w 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa pierwszych środków w 2026 roku
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa pierwszych środków w 2026 roku, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 24450000-3 – wyroby rolno-chemiczne 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. Nr Zadania Nazwa Jednostka miary Ilość Minimalny zakres stosowania (zarejestrowana uprawa kluczowa) Termin dostawy 1. Sivanto Energy lub równoważny Litry 30 Rzepak ozimy Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026 2. Cothket 306 SE lub równoważny Litry 100 Wg etykiety rejestracyjnej Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026 3. Moddus Start 250 DC lub równoważny Litry 200 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy 4. Cyflux 50 EW lub równoważny Litry 40 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy 5. Proviso 300 EC lub równoważny Litry 200 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy 6. Halny 200 EC lub równoważny Litry 15 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy 7. Allstar lub równoważny Litry 30 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy 8. Emponor lub równoważny Litry 200 Wg etykiety rejestracyjnej Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026 9. Tazer 250 SC lub równoważny Litry 900 Możliwość opryskiwania bulw ziemniaków w bruzdach w trakcie sadzenia / opryskiwania pasowego gleby w trakcie wysadzania bulw. Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026 10. Sinstar 250 SC lub równoważny Litry 400 Wg etykiety rejestracyjnej Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026 11. Remix lub równoważny Litry 140 732 g/l rafinowanego oleju parafinowego w mieszaninie z etoksylowanym alkoholem oraz kwasami tłuszczowymi. Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026 12. Bandur 600 SC lub równoważny Litry 20 Wg etykiety rejestracyjnej Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdego z zadań zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przedmiotu zamówienia równoważnego do wskazanego powyżej. Zamawiający uzna preparat za równoważny, jeżeli: 1. Treść etykiety rejestracyjnej zaoferowanego preparatu równoważnego będzie spełniać wymagania Zamawiającego, opisane w tabeli, w następującym zakresie: - rodzaju i ilości substancji czynnej (ilość substancji czynnej, zawartej w preparacie oferowanym nie może być mniejsza niż ilość substancji czynnej określonej w etykiecie rejestracyjnej preparatu wymienionego z nazwy) - formulacji; - minimalnego zakresu stosowania (rejestracji na uprawy określone według tabeli wraz z ewentualnym sposobem aplikacji) 2. Środek równoważny będzie dopuszczony do stosowania, poprzez jego umieszczenie na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/etykiety-srodkow-ochrony-roslin W przypadku zadania 11 Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych i zastosowanie produktów równoważnych z zastrzeżeniem, by ich parametry jakościowe i cechy, określone w ulotce informacyjnej, były co najmniej takie same, jak parametry i cechy produktów opisanych powyżej. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został dostarczony w największych możliwych opakowaniach dostępnych na rynku. 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 12 Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sivanto Energy lub równoważny
Beschreibung: Sivanto Energy lub równoważny Litry 30 Rzepak ozimy Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 30 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Cothket 306 SE lub równoważny
Beschreibung: Cothket 306 SE lub równoważny Litry 100 Wg etykiety rejestracyjnej Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 100 Liter
Los: LOT-0003
Titel: Moddus Start 250 DC lub równoważny
Beschreibung: Moddus Start 250 DC lub równoważny Litry 200 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 200 Liter
Los: LOT-0004
Titel: Cyflux 50 EW lub równoważny
Beschreibung: Cyflux 50 EW lub równoważny Litry 40 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 4
Menge: 40 Liter
Los: LOT-0005
Titel: Proviso 300 EC lub równoważny
Beschreibung: Proviso 300 EC lub równoważny Litry 200 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Halny 200 EC lub równoważny
Beschreibung: Halny 200 EC lub równoważny Litry 15 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 6
Menge: 15 Liter
Los: LOT-0007
Titel: Allstar lub równoważny
Beschreibung: Allstar lub równoważny Litry 30 Wg etykiety rejestracyjnej Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Emponor lub równoważny
Beschreibung: Emponor lub równoważny Litry 200 Wg etykiety rejestracyjnej Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Tazer 250 SC lub równoważny
Beschreibung: Tazer 250 SC lub równoważny Litry 900 Możliwość opryskiwania bulw ziemniaków w bruzdach w trakcie sadzenia / opryskiwania pasowego gleby w trakcie wysadzania bulw. Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 9
Menge: 900 Liter
Los: LOT-0010
Titel: Sinstar 250 SC lub równoważny
Beschreibung: Sinstar 250 SC lub równoważny Litry 400 Wg etykiety rejestracyjnej Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 10
Menge: 400 Liter
Los: LOT-0011
Titel: Remix lub równoważny
Beschreibung: Remix lub równoważny Litry 140 732 g/l rafinowanego oleju parafinowego w mieszaninie z etoksylowanym alkoholem oraz kwasami tłuszczowymi. Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 11
Menge: 140 Liter
Los: LOT-0012
Titel: Bandur 600 SC lub równoważny
Beschreibung: Bandur 600 SC lub równoważny Litry 20 Wg etykiety rejestracyjnej Do 30 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 12
Menge: 20 Liter