2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Dodávky náhradních dílů pro automobily, nástavby, traktory a jiné mechanismy SSOK
Beschreibung: Zadavatel provede zavedení dynamického nákupního systému (dále jen DNS). Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín a místo plnění, obchodní a platební podmínky jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve Výzvě k podání nabídek dle § 141 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung: 7172-2022
Interne Kennung: SSOKs-CE 4016/2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: náhradní díly na kolovou mechanizaci – traktory, nakladače, rypadlo-bagry apod.
Beschreibung: Předmětem kategorie 3 veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů na kolovou mechanizaci – traktory, nakladače, rypadlo-bagry apod.
Interne Kennung: Kategorie 3
Los: LOT-0004
Titel: náhradní díly na nástavby – sypače, radlice a pluhy, vysprávkové soupravy, nesené zametače, sekačky travních porostů
Beschreibung: Předmětem kategorie 5 veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů na nástavby – sypače, radlice a pluhy, vysprávkové soupravy, nesené zametače, sekačky travních porostů
Interne Kennung: Kategorie 5