2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Pasłęk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa, polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych: 1) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz 2) od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na podstawie uchwały Nr VIII/70/23 Rady Miejskiej w Pasłęku z dnia 29 września 2023 roku w sprawie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (Dz. Urz. Woj. W-M z 2023 r. poz. 5305), 3) położonych na terenie Gminy Pasłęk (powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie). 2. Usługa obejmuje także dostarczanie odebranych odpadów bezpośrednio do instalacji komunalnej, tj. do Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. w Elblągu ul. Mazurska 42, lub za pośrednictwem Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Robitach (Gmina Pasłęk). Bezpośrednio do ww. instalacji należy przekazać następujące frakcje odpadów: 1)bioodpady, 2)odpady niebezpieczne, 3)przeterminowane leki i chemikalia, 4)odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi w szczególności igły i strzykawki, 5)zużyte baterie i akumulatory, 6)zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne, 7)odpady budowlane i rozbiórkowe, 8)popiół, 9)inne odpady nieulegające biodegradacji (w tym z cmentarzy), 10)odpady tekstyliów i odzieży Szczegółowe informacje zawarto w dokumentach zamówienia publikowanych na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://zamowienia.paslek.pl/
Interne Kennung: BGK.271.31.2025.ŁZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa, polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych: 1)od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz 2)od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na podstawie uchwały Nr VIII/70/23 Rady Miejskiej w Pasłęku z dnia 29 września 2023 roku w sprawie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (Dz. Urz. Woj. W-M z 2023 r. poz. 5305), 3)położonych na terenie Gminy Pasłęk (powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie). 2.Usługa obejmuje także dostarczanie odebranych odpadów bezpośrednio do instalacji komunalnej, tj. do Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. w Elblągu ul. Mazurska 42, lub za pośrednictwem Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Robitach (Gmina Pasłęk). Bezpośrednio do ww. instalacji należy przekazać następujące frakcje odpadów: 1)bioodpady, 2)odpady niebezpieczne, 3)przeterminowane leki i chemikalia, 4)odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi w szczególności igły i strzykawki, 5)zużyte baterie i akumulatory, 6)zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne, 7)odpady budowlane i rozbiórkowe, 8)popiół, 9)inne odpady nieulegające biodegradacji (w tym z cmentarzy), 10)odpady tekstyliów i odzieży. Szczegółowe informacje zawarto w dokumentach zamówienia publikowanych na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://zamowienia.paslek.pl/