703396-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa utrzymania czystości w obiektach Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi w okresie 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości w obiektach Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi w okresie 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w obiektach Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.
Interne Kennung: AL-V.272.31.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa utrzymania czystości w obiektach Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi zlokalizowanych przy ul. Piotrkowska 103, ul. Żeromskiego 87, ul. Gdańska 73 oraz Traugutta 25 w Łodzi;
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości w obiektach Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi zlokalizowanych przy ul. Piotrkowska 103, ul. Żeromskiego 87, ul. Gdańska 73 oraz Traugutta 25 w Łodzi;
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Los: LOT-0002
Titel: Usługa mycia okien oraz ścianek i drzwi wewnętrznych szklanych w obiekcie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi zlokalizowanym przy ul. Piotrkowskiej 104 bud. C, D oraz E w Łodzi;
Beschreibung: Usługa mycia okien oraz ścianek i drzwi wewnętrznych szklanych w obiekcie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi zlokalizowanym przy ul. Piotrkowskiej 104 bud. C, D oraz E w Łodzi;
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Usługa utrzymania czystości w pomieszczeniach zajmowanych przez Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Łodzi zlokalizowanych przy ul. Leczniczej 6 w Łodzi.
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości w pomieszczeniach zajmowanych przez Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Łodzi zlokalizowanych przy ul. Leczniczej 6 w Łodzi.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Usługa utrzymania czystości w obiekcie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi zlokalizowanym przy ul. Pienistej 71 w Łodzi (parter).
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości w obiekcie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi zlokalizowanym przy ul. Pienistej 71 w Łodzi (parter).
Interne Kennung: Część IV