703418-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Piątnica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Piątnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych (w tym odpady niebezpieczne) od właścicieli nieruchomości oraz przystanków autobusowych na terenie gminy Piątnica zgodnie z zapisami regulaminu, WPGO, u.u.c.p.g. oraz ustawą o odpadach. Zakres zamówienia dotyczy wszystkich nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Piątnica oraz miejsc publicznych, na których zgodnie z u.u.c.p.g. zamawiający zobowiązany jest utrzymać czystość i porządek (tj. m.in. nieruchomości stanowiące własność Gminy Piątnica - przystanki komunikacyjne). Wykaz adresów tych nieruchomości, z których będą odbierane odpady (w tym nieruchomości, na których bioodpady kompostowane są w przydomowych kompostownikach) zostanie przez Gminę Piątnica przekazany Wykonawcy, któremu zostanie udzielone zamówienie, najpóźniej jeden dzień roboczy po podpisaniu umowy. Liczba nieruchomości zamieszkałych, z których będą odbierane odpady komunalne może ulegać zmianom w trakcie realizacji Zamówienia. Zamawiający podczas realizacji Zamówienia będzie przekazywał Wykonawcy informacje niezbędne do prawidłowego wykonywania Umowy, w szczególności dotyczące zmian w liczbie i lokalizacji nieruchomości zamieszkałych objętych obowiązkiem odbierania odpadów. Obowiązkiem wykonawcy będzie realizacja zamówienia z uwzględnieniem powyższych zmian w ramach zaoferowanej kwoty wykonania zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 00672070-2023
Interne Kennung: IZP.271.13.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001