See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja wyjazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja wyjazdów. Zamawiający dzieli zamówienie na 3 części z możliwością składania ofert częściowych – na jedną, dwie lub trzy Części. CZĘŚĆ 1: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorców w misjach gospodarczych organizowanych w ramach Projektu na terenie Europy obejmująca: w zakresie zamówienia podstawowego organizację 4 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Misji oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem lotniskowym zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy). w zakresie prawa opcji organizację maksymalnie 8 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Misji oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem lotniskowym zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy). Zamawiający wskazuje, iż w 1 (jednym) Wyjeździe będzie brać udział minimum 2 (dwóch), a maksymalnie 4 (czterech) Uczestników wyjazdu. CZĘŚĆ 2: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorców w misjach gospodarczych organizowanych w ramach Projektu na świecie (z wyłączeniem Europy ) obejmująca: w zakresie zamówienia podstawowego organizację 8 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Misji oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Misji gospodarczej (jeśli dotyczy). w zakresie prawa opcji organizację maksymalnie 10 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Misji oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Misji gospodarczej (jeśli dotyczy). Zamawiający wskazuje, iż w 1 (jednym) Wyjeździe będzie brać udział minimum 2 (dwóch), a maksymalnie 4 (czterech) Uczestników wyjazdu. CZĘŚĆ 3: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedstawicieli SMB w wizytach w polskich ambasadach, konsultach lub izbach na świecie obejmująca: w zakresie zamówienia podstawowego organizację 2 Wizyt, a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Wizyt oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem,, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Wyjazdu (jeśli dotyczy), 6) zapewnienie ekwiwalentu kosztów wyżywienia, w zakresie prawa opcji organizację maksymalnie 2 Wizyt a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Wizyt oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Wyjazdu (jeśli dotyczy), 6) zapewnienie ekwiwalentu kosztów wyżywienia. Zamawiający wskazuje, iż w 1 (jednym) Wyjeździe będzie brać udział 8 (ośmiu) Uczestników wyjazdu. Szczegółowy opis zadań leżących po stronie Wykonawcy został wskazany w SOPZ, stanowiącym Załącznik nr 1a lub 1b lub 1c do SWZ (w zależności od Części). Zamawiający - Bydgoska Agencja Rozwoju regionalnego sp. z o.o. prowadzi wspólne postępowanie w imieniu własnym oraz Zamawiającego – stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz zwanego dalej SMB dla Części 3 zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 340158-2025
Interne Kennung: RM/ZP/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16) – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający żądania oświadczenia (JEDZ) wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. Zamawiający informuje, iż instrukcja wypełniania JEDZ jest dostępna pod adresem: https://www.gov.pl/web/uzp/jednolity-europejski-dokument-zamowienia 4. Zaleca się podpisanie JEDZ w formacie pdf, 5. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia przez Wykonawcę w formularzu JEDZ ogólnego oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w Postępowaniu (kryteriów kwalifikacji), co wiąże się z koniecznością wypełnienia przez Wykonawcę wyłącznie sekcji α w części IV (zaznaczenie pola „Tak”) formularza oraz pozwala Wykonawcy na niewypełnianie dalszych sekcji w Części IV odnoszących się do szczegółowych warunków udziału w Postępowaniu (kryteriów kwalifikacji) określonych przez Zamawiającego w rozdziale VI SWZ. Weryfikacja spełniania, określonych przez Zamawiającego, warunków udziału w Postępowaniu, Zamawiający dokona w oparciu o stosowne dokumenty składane przez Wykonawcę na wezwanie Zamawiającego. 6. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji. 7. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 1, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. 8. Dokumenty składane do upływu terminu składania ofert – AKTUALNE NA DZIEŃ SKŁADANIA OFERT – DLA CZĘŚCI 1-3: 1) Formularz ofertowy – zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ, 2) pełnomocnictwo do podpisania oferty – jeśli dotyczy ,(przykład pełnomocnictwa określa Załącznik nr 5) 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – zgodnie z Załącznikiem nr 6a lub 6b lub 6c do SWZ (w zależności od Części) – jeśli dotyczy, 4) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia o zakresie obowiązków – zgodnie z Załącznikiem nr 7a lub 7b lub 7c do SWZ (w zależności od Części) – jeśli dotyczy. 9. Wymagania techniczno-organizacyjne komunikacji elektronicznej: - Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer, d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3. g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar; - Formaty plików wykorzystywanych przez wykonawców powinny być zgodne z “ROZPORZĄDZENIEM PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych”. 1) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .docx .xls .xlsx .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf 2) W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: a) .zip b) .7Z 3) Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 55100000 Dienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorców w misjach gospodarczych organizowanych w ramach Projektu na terenie Europy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorców w misjach gospodarczych organizowanych w ramach Projektu na terenie Europy obejmująca: w zakresie zamówienia podstawowego organizację 4 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Misji oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem lotniskowym zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy). w zakresie prawa opcji organizację maksymalnie 8 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Misji oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem lotniskowym zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy). Zamawiający wskazuje, iż w 1 (jednym) Wyjeździe będzie brać udział minimum 2 (dwóch), a maksymalnie 4 (czterech) Uczestników wyjazdu.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W zakresie prawa opcji Zamawiający przewiduje organizację maksymalnie 8 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem usługę doradztwa, organizacji i obsługi Misji oraz: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem lotniskowym zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy).
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorców w misjach gospodarczych organizowanych w ramach Projektu na świecie (z wyłączeniem Europy)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorców w misjach gospodarczych organizowanych w ramach Projektu na świecie (z wyłączeniem Europy ) obejmująca: w zakresie zamówienia podstawowego organizację 8 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Misji gospodarczej (jeśli dotyczy). w zakresie prawa opcji organizację maksymalnie 10 Misji gospodarczych, a każda z nich obejmuje swoim zakresem: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem zagranicą, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Misji gospodarczej (jeśli dotyczy). Zamawiający wskazuje, iż w 1 (jednym) Wyjeździe będzie brać udział minimum 2 (dwóch), a maksymalnie 4 (czterech) Uczestników wyjazdu.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedstawicieli SMB w wizytach w polskich ambasadach, konsultach lub izbach na świecie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedstawicieli SMB w wizytach w polskich ambasadach, konsultach lub izbach na świecie obejmująca: w zakresie zamówienia podstawowego organizację 2 Wizyt, a każda z nich obejmuje swoim zakresem: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem,, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Wyjazdu (jeśli dotyczy), 6) zapewnienie ekwiwalentu kosztów wyżywienia, w zakresie prawa opcji organizację maksymalnie 2 Wizyt a każda z nich obejmuje swoim zakresem: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Wyjazdu (jeśli dotyczy), 6) zapewnienie ekwiwalentu kosztów wyżywienia. Zamawiający wskazuje, iż w 1 (jednym) Wyjeździe będzie brać udział 8 (ośmiu) Uczestników wyjazdu.
Interne Kennung: Część 3
Beschreibung der Optionen: W zakresie prawa opcji przewidziano organizację maksymalnie 2 Wizyt a każda z nich obejmuje swoim zakresem: 1) bilety lotnicze, 2) usługę hotelową ze śniadaniami i transferem, 3) ubezpieczenie, 4) bilety wstępu na Wydarzenie (jeśli dotyczy), 5) zapewnienie Opiekuna/Rezydenta w miejscu docelowym Wyjazdu (jeśli dotyczy), 6) zapewnienie ekwiwalentu kosztów wyżywienia.