2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek n° 57/52/0/25/009 - Onkruidbestrijding van de hoofdsporen van het Infrabel-net. Verhuur van een onkruidverdelgingstrein begeleid door gekwalificeerd personeel. Raamovereenkomst
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van diensten voor de verhuur van een onkruidverdelgingstrein begeleid door gekwalificeerd personeel. De voorgestelde onkruidverdelgingstrein moet conform zijn aan de technische bepalingen van Deel 6 van het bestek. De inschrijvers dienen dit aan te tonen op basis van de Checklist specificaties onkruidverdelgingstrein die in Bijlage 1 bij dit bestek toegevoegd is. De gestelde doelstelling is het beredeneerd sproeien van de hoofdsporen (ballastzone + aangrenzende veiligheidsstroken) op het Belgische spoorwegnet door middel van een gelimiteerd gebruik van herbiciden. Infrabel bepaalt jaarlijks het aantal campagnes (1 of 2) en het aantal uit te voeren trajecten op basis van het principe dat het sproeien op het klassieke spoorwegnet overdag plaatsvindt en op de hogesnelheidslijnen (HSL1 Brussel / Parijs, HSL2 Leuven / Luik, HSL3 Luik / Keulen, HSL4 Antwerpen / Nederland) ’s nachts.
Interne Kennung: 5752025009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5752025009 - 1
Interne Kennung: 1