703569-2023 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa dwóch samochodów ratowniczo - gaśniczych na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Strzegom
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch samochodów ratowniczo - gaśniczych na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Strzegom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch samochodów ratowniczo - gaśniczych na potrzeby jednostek OSP w Strzegomiu. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części : ZADANIE 1 - Zakup jednego średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Strzegom ZADANIE 2 – Zakup jednego ciężkiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Strzegom.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem części 1 (zadanie 1) zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4 x 4 z (kategoria 2 uterenowiony) zgodnie z SWZ oraz załącznikiem nr 9 do SWZ „wymagania minimalne dla średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego”, w którym określono minimalne wymagania dla dostarczanego pojazdu .
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem części 2 (zadanie 2) zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4 x 4 z (kategoria 2 uterenowiony) zgodnie z SWZ oraz załącznikiem nr 9 do SWZ „wymagania minimalne dla średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego”, w którym określono minimalne wymagania dla dostarczanego pojazdu .
Interne Kennung: Zadanie 2