See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstroj pro strážníky Městské policie Hradec Králové
Beschreibung: nákup jednotlivých částí výstroje pro strážníky Městské policie Hradec Králové
Vorherige Bekanntmachung: 790068-2023
Interne Kennung: SZ MMHK/723776/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten, 18310000 Unterwäsche, 18331000 T-Shirts, 18424000 Handschuhe, 18920000 Gepäck
5. Los
Los: LOT-0039
Titel: Protipořezové rukavice
Beschreibung: černé, prstové, splňující ČSN EN 388 (83 2350); v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 39
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ne
Los: LOT-0032
Titel: Pouzdro na mobilní telefon
Beschreibung: černé, nylonové, k uložení smartphone DOOGEE S97 PRO; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 32
Haupteinstufung (cpv): 18920000 Gepäck
Los: LOT-0020
Titel: Termoprádlo: leggins
Beschreibung: Černé či tmavě modré, záhřevná spodní vrstva, z příjemného, rychleschnoucího materiálu s Merino vlnou, s termoizolační funkcí, pro zahřátí těla nositele i při velmi nízkých teplotách, nutná regulace odvodu přebytečných par; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 20
Haupteinstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche
Los: LOT-0014
Titel: Černé tričko s krátkými rukávy
Beschreibung: Stálobarevné, tvarově stálé bavlněné triko; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 18331000 T-Shirts
Los: LOT-0015
Titel: Černé tričko s nápisy a domovenkou
Beschreibung: Triko určené k užití pod taktickou vestu, stálobarevné, tvarově stálé bavlněné triko s jednotnými prvky stejnokroje strážníka; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 15