703587-2023 - Wettbewerb
Belgien – Luftbildvermessung – Inwinning, hosting en ontsluiting van 360° straatbeelden, true orthofoto, oblieke beelden, lidar puntenwolk en 3D-mesh
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inwinning, hosting en ontsluiting van 360° straatbeelden, true orthofoto, oblieke beelden, lidar puntenwolk en 3D-mesh
Beschreibung: zie opdrachtdocument
Interne Kennung: G 130
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354200 Luftbildvermessung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen, 79961300 Spezielle Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: G 130 - 1
Beschreibung: PERCEEL 1: Inwinning, hosting en ontsluiting van 360° straatbeelden en LiDAR puntenwolk Binnen dit perceel voorzien we de inwinning van gedetailleerde en up-to-date 360° beelden met LiDAR-punten. De beelden moeten toegankelijk zijn via een gebruiksvriendelijke viewer. Integratie en koppeling via API’s en plugins in eigen software en web toepassingen is een must. De voorgestelde oplossing moet multi-inzetbaar, flexibel en onbeperkt toegankelijk zijn zodat het gebruik van de data leidt tot efficiëntiewinst voor de verschillende diensten.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: G 130 - 2
Beschreibung: PERCEEL 2: Inwinning, hosting en ontsluiting van gebiedsdekkende true orthofoto, oblieke foto’s, getextureerd 3D-meshmodel en bijhorende LiDAR puntenwolk. Binnen dit perceel voorzien we - de inwinning en verwerking van luchtfoto’s tot een true orthofoto, - de inwinning van oblieke foto’s met aerial LiDAR - de opmaak van getextureerde 3D-mesh Het raadplegen van de data moet mogelijk zijn in een gebruiksvriendelijke viewer met onbeperkt aantal users, daarnaast is ook ontsluiting via webservices en levering in fysieke bestanden belangrijk.
Interne Kennung: 2