703602-2025 - Ergebnis
Polen – Polizeifahrzeuge – Zakup pojazdów w policyjnej wersji do przewozu koni służbowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup pojazdów w policyjnej wersji do przewozu koni służbowych
BeschreibungZakup pojazdów w policyjnej wersji do przewozu koni służbowych
Vorherige Bekanntmachung611247-2025
Interne Kennung236/Ctr/25/AL/IZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk pojazdów w policyjnej wersji do przewozu koni służbowych (+2 sztuk w ramach prawa opcji). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.