See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na diagnostiku mostů, propustků a zpracování hlavních, 1. hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů, zatěžovacích zkoušek mostů 2022
Beschreibung: Na základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby dle aktuálních potřeb zadavatele, bez limitu stavebních nákladů staveb, ke kterým se služby vztahují .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Provedení hlavních prohlídek mostů a propustků v roce 2025, silnic I. třídy a dálnic D6 a D7 v Ústeckém kraji dle aktuálně platné legislativy držitelem Oprávnění pro provádění prohlídek s návrhem opatření a požadavků na údržbu včetně uvedení naléhavosti odstranění závady.
Interne Kennung: 08PU-003946