703722-2025 - Wettbewerb
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Zakup systemu do wykrywania i analizy ataków za pomocą technologii „honeypot” na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku i jednostek podległych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup systemu do wykrywania i analizy ataków za pomocą technologii „honeypot” na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku i jednostek podległych
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup systemu do wykrywania i analizy ataków za pomocą technologii „honeypot”, z subskrypcjami upoważniającymi do korzystania z zasobów systemu, sprzętem fizycznym oraz wparciem producenta na okres 12 miesięcy, a także wsparciem powdrożeniowym Wykonawcy na okres 3 miesięcy. 2. Na przedmiot zamówienia składa się dostawa 200 subskrypcji na korzystanie z systemu, 49 sensorów w postaci urządzeń fizycznych wraz z 12 miesięcznym wsparciem producenta i wdrożeniem, szkolenie, wsparcie powdrożeniowe, tj.: 1) dostawa subskrypcji – 200 szt. na podsieci z maską sieciową w zakresie 16-23 bitów; 2) dostawa sensorów z wdrożeniem i dokumentacją – 49 urządzeń fizycznych; 3) usługa szkolenia – dla 10 administratorów systemu; 4) usługa wsparcia powdrożeniowego – 3 miesiące po wdrożeniu systemu, 5 godzin miesięcznie.
Interne KennungI.261.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensMożliwość zastosowania przepisu art.138 ust.2 pkt.2 ustawy Pzp, tj. skrócenie terminu składania ofert do 15 dni uzasadniają następujące okoliczności: 1) ograniczona dostępność pod koniec roku kalendarzowego - ze względu na zbliżający się koniec roku kalendarzowego, obserwuje się znaczące ograniczenia w dostępności zarówno zasobów ludzkich, jak i sprzętowych; 2) czas realizacji zamówienia - skrócenie terminu składania ofert pozwoli na wcześniejsze rozpoczęcie wdrożenia, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania całego rozbudowanego procesu wdrożenia systemu w 49 lokalizacjach; 3) czas na logistykę – skrócenie terminu składania ofert pozwoli na realne przeprowadzenie procesu dystrybucji i logistyki 49 urządzeń fizycznych i ich montaż w serwerowniach / punktach dystrybucyjnych w każdym z 49 sądów; 4) łatwość przygotowania oferty - zakres zamówienia jest na tyle precyzyjnie określony a dodatkowo subskrypcje i sensory sprzętowe są gotowymi produktami (zamawianymi przez Wykonawcę bezpośrednio u Producenta), że przygotowanie kompletnej oferty w terminie 15 dni nie powinno stanowić dla Wykonawców żadnego utrudnienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup systemu do wykrywania i analizy ataków za pomocą technologii „honeypot”, z subskrypcjami upoważniającymi do korzystania z zasobów systemu, sprzętem fizycznym oraz wparciem producenta na okres 12 miesięcy, a także wsparciem powdrożeniowym Wykonawcy na okres 3 miesięcy. 2. Na przedmiot zamówienia składa się dostawa 200 subskrypcji na korzystanie z systemu, 49 sensorów w postaci urządzeń fizycznych wraz z 12 miesięcznym wsparciem producenta i wdrożeniem, szkolenie, wsparcie powdrożeniowe, tj.: 1) dostawa subskrypcji – 200 szt. na podsieci z maską sieciową w zakresie 1623 bitów; 2) dostawa sensorów z wdrożeniem i dokumentacją – 49 urządzeń fizycznych; 3) usługa szkolenia – dla 10 administratorów systemu; 4) usługa wsparcia powdrożeniowego – 3 miesiące po wdrożeniu systemu, 5 godzin miesięcznie.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen