2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbreiding ISH Campus te Den Haag
Beschreibung: De Stichting Het Rijnlands Lyceum is op zoek naar uitvoerende partijen voor de uitbreiding van de International School of the Hague (ISH). De opdracht (‘object van aanbesteding’) bestaat uit de bouwkundige (perceel 1), werktuigkundige (perceel 2) en de elektrotechnische uitvoeringswerkzaamheden (perceel 3), inclusief voor perceel 1 de uitvoeringscoördinatie van de overige percelen tijdens de uitvoering, voor de uitbreiding van de ISH te Den Haag. Zie selectiestukken.
Interne Kennung: RID2501
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie selectiestukken.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden inclusief uitvoeringscoördinatie
Beschreibung: Zie selectiestukken Zie selectiestukken.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Los: LOT-0002
Titel: werktuigbouwkundige uitvoeringswerkzaamheden
Beschreibung: Zie selectiestukken. Zie selectiestukken.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: elektrotechnische uitvoeringswerkzaamheden
Interne Kennung: 3