703775-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Revitalizace budovy Galerie moderního umění v Hradci Králové – gastrotechnologie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace budovy Galerie moderního umění v Hradci Králové – gastrotechnologie
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky (dále také „VZ“) je kompletní dodávka a montáž PS 01 Gastrotechnologie v objektu Galerie moderního umění v Hradci Králové v rozsahu a specifikaci dané projektovou dokumentací ve stupni Dokumentace pro provádění stavby (dále i DPS) zpracované společností INS spol. s r.o., Náchod, IČ: 60109971, ev.č. akce 1700 09 20 z 03/2021, dále pak i v souladu s podmínkami uvedenými ve stavebním povolení stavby – ROZHODNUTÍ stavební povolení SZ MMHK/136202/2020 ST2/Bo, nabytí právní moci ze dne 6. 5. 2023.
Interne KennungKUKHK-INV-2025-27253
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené zadávací řízení nadlimitní veřejné zakázky zadávané dle ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001