2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA inhuur mensen en middelen, groen- en cultuurtechniek gemeente Twenterand
Beschreibung: De gemeente Twenterand als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor de raamovereenkomst het uitvoeren van de dienstverlening "inzetten mensen en middelen, groen- en cultuurtechniek". Dit ter ondersteuning van het (team) buitendienst van de gemeente Twenterand. Het werk ten behoeve van deze dienstverlening is gelegen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Twenterand.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor het afnemen van aanvullende diensten, zoals deze in het bestek Raamovereenkomst (P08831) Inzetten mensen en middelen groen- en cultuurtechniek.