2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie Elektrotechnische Installaties gemeente Etten-Leur
Beschreibung: De gemeente Etten-Leur heeft het voornemen om de om al haar elektrische installaties de laten inspecteren. Het doel is om de risico’s door onveilige situaties zoveel mogelijk te beperken zodat calamiteiten en ongevallen worden voorkomen door onderstaande werkzaamheden uit te voeren, waarbij het offreren en herstellen van gebreken met een prio 1 & 2 status tevens tot de opdracht behoort . De omvang van de werkzaamheden: Locaties installaties Aantal Gemeentelijke gebouwen 41 Bergbezinkbassins, pompgemalen en drukriolering 383 Evenementenaansluitingen 20 Perscontainers 28 Digitale informatieborden 7 Parkeermeters 23 OV Informatie- en wijkborden 6 Camera`s 1 OV Gemeentelijke objecten 16
Interne Kennung: K011159
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure conform hoofdstuk 2, van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW2016). De opdracht valt onder het regime diensten en waar in het ARW2016 werk wordt omschreven moet dienst gelezen worden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie opgenomen tekst in de Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1