70383-2026 - Ergebnis
Polen – Unterrichtssoftwarepaket – Dostawa i wdrożenie rozszerzenia biblioteki cyfrowej o system analizy źródłowej oraz zestaw filmów cyfrowych 360 stopni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie rozszerzenia biblioteki cyfrowej o system analizy źródłowej oraz zestaw filmów cyfrowych 360 stopni
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i wdrożenie rozszerzenia biblioteki cyfrowej o system analizy źródłowej oraz zestaw filmów cyfrowych 360 stopni, zwanego w dalszej części dokumentacji zamówienia „System”.
Vorherige Bekanntmachung: 849583-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zmówieniu, doszedł do wniosku, że rozstrzygnięcie ww. postępowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem pełnego 35-dniowego terminu składania ofert nie jest możliwe, ponieważ w istotny sposób zagraża interesom Zamawiającego. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z ograniczeń czasowych ww. Projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej, w tym prawidłowego jego rozliczeniu. Zamawiający uznał, biorąc pod uwagę wszystkie ww. okoliczności, że ważny interes Zamawiającego mieści się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia” zawartego w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy.