703849-2025 - Ergebnis
Tschechien – Wartung von Fernmeldeeinrichtungen – Servisní podpora Komunikační infrastruktury Karlovarského kraje (KIKK)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní podpora Komunikační infrastruktury Karlovarského kraje (KIKK)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je správa a provoz rozlehlé metropolitní sítě – Komunikační infrastruktury Karlovarského kraje, která propojuje obce s rozšířenou působností na území Karlovarského kraje a další vybrané lokality, včetně upgrade stávajícího řešení.
Interne KennungP25V00000815
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens§ 53 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001