See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mededeling gunning Specifieke Inhuur IT-professionals
Beschreibung: Team ICT van Naktuinbouw huurt externe inzet in bij een aantal leveranciers ter ondersteuning in diverse ICT werkzaamheden en waarborging continuïteit van vitale bedrijfsprocessen. Het betreft externe inzet rond MS Dynamics 365 Business Central en rond onze cybersecurity, netwerk, ICT infra en werkplekinrichting. Naktuinbouw gaat rechtmatig en doelmatig om met haar middelen en volgt daarmee onvoorwaardelijk de wettelijke kaders die door de EU-Richtlijnen en Aanbestedingswet worden gesteld. Met de informatie zoals nu beschikbaar komt de waarde van de inhuur van externe inzet van IT-professionals boven het gestelde drempelbedrag en moet dit dus Europees aanbesteed worden. Naktuinbouw bereidt daarom een Europese aanbesteding Inhuur IT-Professionals voor, die op 1 oktober aanstaande gepubliceerd wordt op TenderNed. Voor enkele onderdelen van de inhuur geldt dat mededinging om technische redenen ontbreekt en/of er geen redelijk alternatief of substituut bestaat. Zie bijgevoegd memo. Naktuinbouw is voor de raming van de opdrachtwaarde uitgegaan van de uitgaven van afgelopen jaren om de maximale waarde van de overeenkomst over de totale looptijd (inclusief verlengingsoptie) te bepalen. Op basis van de spendgegevens van afgelopen jaren is de waarde vastgesteld op maximaal € 300.000,= per jaar. De contractwaarde van onderhavige overeenkomst is daarmee maximaal € 1.200.000,=. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Externe inzet Business Central
Beschreibung: Een ontwikkellaar/technisch applicatiebeheerder voor inzet van 0,6 FTE € 600.000
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Externe cybersecurity, Azure platform, netwerk en infra inzet
Beschreibung: Een IT-professional voor de inzet van 0,6 FTE € 600,000
Interne Kennung: 2