2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht van diensten bij openbare procedure voor de aankoop van een ticketing- en reservatiesysteem voor de musea en het Planetarium binnen het federale wetenschapsbeleid
Beschreibung: Deze opdracht betreft het leveren van een geïntegreerd ticketing- en reservatiesysteem Software-as-a-service (SaaS). De leverancier levert met andere woorden een all-inclusive oplossing op maat van de Programmatorische federale Overheidsdienst Wetenschapsbeleid (hierna POD Wetenschapsbeleid of BELSPO) en zes van de Federale Wetenschappelijke Instellingen (hierna FWI) die onder haar bevoegdheid vallen.
Interne Kennung: BELSPO TICKET 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BELSPO TICKET 2025 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: BELSPO TICKET 2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1